Przejdź do treści
Strona główna » Maseczka na gumce

Maseczka na gumce

Maseczka na gumce

Ocena użytkowników
4.8/5

Maseczki chirurgiczne jednorazowe są koniecznym asortymentem placówek medycznych. Minimalizują ryzyko przenoszenia drobnych zanieczyszczeń, jak i bakterii podczas wykonywania zabiegów. Są to produkty trzywarstwowe, dzięki czemu posiadają wysoką skuteczność. Maseczka na gumce to także ukłon w stronę wygody. Dzięki tej cesze jest produktem idealnie dopasowującym się do kształtu twarzy, co także zwiększa ochronę.

" Dostępne w tej kategorii maseczki chirurgiczne są odporne na uszkodzenia i są odpowiednie do stosowania przez stosunkowo długi czas. Są zgodne z normą EN 14683 dla masek typu II. Zapewniają ochronę na poziomie 98%, a jednocześnie pozwalają na komfortowe oddychanie. Są produktem medycznym, posiadającym wszelkie potrzebne certyfikaty. Maseczki chirurgiczne zostały wyprodukowane przez Sunsmed Protective Products Ltd. "

Ich szczególną cechą jest komfort stosowania, zwłaszcza w przypadku długotrwałych zabiegów. Są wyposażone również w specjalny drucik usztywniający, który tym bardziej ułatwia korzystanie. Występują w kolorze niebieskim lub zielonym, a w opakowaniu znajduje się 50 sztuk produktu. Warto kupować maseczki z pewnych źródeł, ponieważ można mieć wtedy pewność, iż zapewni się właściwe bezpieczeństwo nie tylko pacjentowi, ale też sobie.

Odzież ochronna jest szczególnie ważna dla szpitali i innych placówek medycznych, dlatego warto kupować wyłącznie certyfikowane produkty najwyższej jakości. Jednorazowe produkty – w odróżnieniu od wielorazowych – są prostsze w użyciu i bardziej bezpieczne.