Przejdź do treści
Strona główna » Maseczka na trokach

Maseczka na trokach

Maseczka na trokach

Ocena użytkowników
4.6/5

Maseczka ochronna to asortyment potrzebny przede wszystkim w branży medycznej. Owe maseczki bowiem zabezpieczają jednocześnie pacjenta, jak i lekarza przed przenoszeniem drobnych bakterii, wirusów i zanieczyszczeń. Ich stosowanie jest zalecane nie tylko w medycynie, ale też w innych branżach usługowych, np. w salonach piercingu, studiach tatuażu, w gabinetach kosmetycznych itd. Maseczka ochronna jednorazowa ma sporą przewagę nad produktami wielorazowego użytku. Korzystnie z niej nie wymaga prania i dezynfekcji, dzięki czemu stosowanie jest prostsze. Wyróżnia je także niższa cena zakupu.

"Maseczka na troki chroni przed zanieczyszczeniami i zakażeniami drogą kropelkową. Została wykonana z trzech warstw materiału. Wspomniane mocowanie na troki pozwala doskonale dopasować produkt do kształtu twarzy. Dochodzi do tego usztywnienie z pomocą drucika usztywniającego, które zwiększa komfort korzystania z maski."

Oferowana tutaj maseczka na troki jest dostępna w opakowaniach zawierających 50 sztuk produktu. Jest on zgodny z normą dla masek typu II – EN 14983. Oznacza to, że maski zapewniają wysoką ochronę o filtracji na poziomie 98%, jednocześnie oferując swobodne oddychanie. Badania i certyfikat CE pozwalają określić je jako wyroby medyczne o najwyższej jakości.

Maseczka ochronna na trokach jest zakładana w kilka sekund i zapewnia skuteczną ochronę przez stosunkowo długi dla maseczek jednorazowych czas. W trosce o dobro swoje i pacjentów zaleca się kupowanie produktów pewnej jakości, takich jak dostępne w naszym sklepie.